Gdy w kwietniu 1991 roku Aleksander Harańczyk i Stanisław Pęzioł otwierali pierwszą w Lublinie kancelarię radców prawnych każdy z nich miał już wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Było ono dla nich przydatne jednak tylko w niewielkim stopniu. Mecenasi Harańczyk i Pęzioł musieli intensywnie uczyć się wraz ze swoimi pierwszymi komercyjnymi Klientami nowej rzeczywistości prawnej i gospodarczej. W pierwszej kolejności nauczyli się korzystać z Kodeksu handlowego i Rejestru Handlowego, które w czasach PRL praktycznie w ogóle nie funkcjonowały. Kiedy już dla swoich pierwszych Klientów założyli pierwsze na lokalnym rynku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne rozpoczęli wieloletnią drogę rozwoju, której celem było i jest zapewnienie usług pomocy prawnej na najwyższym profesjonalnym poziomie, a której mottem było i jest:

„Jesteśmy zawsze gotowi i otwarci na nowe wyzwania”

Nasza kancelaria rozwijała się i zmieniała wraz ze zmieniającym się otoczeniem prawnym i  społecznym. Obecnie tworzymy ją jako wspólnicy – radcowie prawni: Piotr Harańczyk i Artur Natcyn wraz z trzema stale współpracującymi radcami prawnymi oraz dwoma aplikantami radcowskimi (Zespół). Jako wspólnicy kancelarii obaj jesteśmy związani z nią od początku naszej kariery zawodowej i wraz z naszymi szanownymi poprzednikami staliśmy się współtwórcami jej sukcesu.

To co nas napędza w naszej codziennej praktyce, to wciąż pojawiające się nowe problemy, które musimy rozwiązywać i wyzwania, którym stawiamy czoła.

Nigdy się nie nudzimy, bo ciągle spotyka nas coś nowego i ciekawego, a budowanie strategii i nietuzinkowych precedensowych rozwiązań prawnych nas fascynuje.

O naszym sukcesie świadczą następujące fakty:

  • wielu naszych Klientów współpracuje z nami od kilkunastu i więcej lat;
  • wciąż pozyskujemy nowych Klientów;
  • systematycznie poszerzamy zakres naszych usług;
  • staliśmy się specjalistami od spraw trudnych i nietypowych.